AlgemeenNieuwsPrint en FinishingVerkoopVerhuurInteractieve Displays

Algemene Informatie
Nieuws
Vraag en Aanbod
Nieuwsbrief
Vacatures
Contact
Veel Gestelde Vragen
Downloads
Bel Mij
Digital Backs
Algemene Voorwaarden
Nieuws Items
Evenementen
 



LEAF Aptus-II 12 - Nieuw in de verhuur




Na de introductie van de nieuwe LEAF Aptus-II 12 heeft Eyes On Media deze achterwand onmiddellijk opgenomen in haar verhuurassortiment.

Deze nieuwe LEAF heeft maar liefst 80MP met een CCD formaat van 53.7 x 40.3 mm.
Het is de achterwand met de hoogste aantal pixels die er op dit moment leverbaar is en blinkt uit door zijn ongelooflijke scherpte en detailweergave.
Heeft u voor een opdracht een achterwand nodig die aan de hoogste eisen voldoet, een bestand levert van 240MB (8 bit RGB) dan is deze nieuwe LEAF Aptus-II 12 de juiste keuze!


Enkele belangrijke specs:
resolutie: 80MP
CCD maat: 53.7 x 40.3 full frame dus.
kleurdiepte: 16 bit
dynamisch bereik: 12 f-stops
Iso bereik: 80-800
bestandsgrootte: 240MB/8 bit

De huurprijs van deze nieuwe Aptus-II 12 inclusief de Phase One 645DF camera is per dag € 450,00 ,
volgdagen zijn
50%



Ook heeft Eyes On Media nu de nieuwe Phase One 35mm f/3.5 AF Digital lens in het verhuurassortiment. Deze 35 mm is helemaal opnieuw berekend en voldoet aan de hoogste eisen voor digitaal gebruik. De beeldhoek van de 35 mm komt overeen met 22 mm kleinbeeld, dus uitermate geschikt voor architectuur en interieur. Door het gebruik van low-dispersion glass is chromatische aberratie tot een minimum beperkt, de scherpte en beeldkwaliteit is van centrum tot rand uitmuntend!

De verhuurprijs voor de Phase One 35 mm f/3.5 is per dag € 25,00 ,
volgdagen zijn
50%


 
2012 Eyes On Media